Haytek Makina Savunma Sanayi ve Tic. Ltd. Şti. Çorum’da 2010 yılında faaliyete başlamıştır. 1990-2010 yıllarında talaşlı imalat ve döküm sektöründe elde ettiğimiz 20 yıllık bilgi birikimi ve tecrübeyi siz müşterilerimize Haytek Makina döküm firması adı altında hizmet vermeye devam ediyoruz.

 

AKILCI ÇÖZÜMLERLE YANINIZDAYIZ

Kaliteden ödün vermeden işlerinizdeki maliyetleri düşürmek, kaliteli ürün çıkarmak, akılcı üretim çözümleri geliştirmek için Ar-Ge çalışmaları gerçekleştirmekteyiz.Bu çalışmalarımız sektörümüzden elde ettiğimiz bilgi, tecrübelerimiz siz ve işletmeniz için sorunsuz üretimin anahtarı olmayı hedefliyor.İyi bir ürün için gerekli görülen donanımların tamamı Haytek ile elinizin altında... Güçlü makine parkuru ve üretim konusunda güçlü altyapıya sahip personeller sizlere en iyiyi vaad ediyor.

Üretilen malzemelerin bir araya gelerek siz ve müşterilerinize fayda sağlayacak makine vb... ürünleri ortaya çıkaracağının bilincinde olmamız, bizleri işlerimize bağlayan en önemli nedenlerin başında gelmektedir.Gerçekleştirdiğimiz her üretim bir yapbozun parçasını temsil eder. Siz ve işiniz bizim için önemlisiniz ve HAYTEK MAKİNA sizleri asla yarı yolda bırakmayız!


Haytek Makina Döküm

Silah Sanayisinde; Keskin nişancı tüfeklerine çatal ayak ve çeşitleri Çay İşletmelerine; Kauçuk tamburlar, helezon taşıyıcılar, bantlar kırıcı tamburları MKE Mühimmat Fabrikası; Mühimmat metal aksamları, metal paletler, özel civatalar, tapalar Maden Seköründe; Taşıyıcı sistemler elevatörler, bantlar Yük Vagon Sanayi; Susta taşıyıcıları, dingil yatak kutusu, alt göbek üst çanak, sabo, v.b Kömür İşletmeleri; Vagon teknesi, vagon tekeri, milleri, tamponları, v.b Elektrik Üretim, Şeker Fabrikaları, Çimento Sanayi yedek parça imalatları yapmaktadır.